Oferty pracy

Specjalista ds. procesów administracyjnych

Pubikacja od
04.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
PwC Service Delivery Center

Zespół podatkowy ds. osób prawnych (Corporate Tax) w PwC Service Delivery Center w Katowicach świadczy kompleksowe usługi dla klientów zlokalizowanych w 11 krajach. Zakres świadczonych zleceń obejmuje rozliczenia podatkowe, takie jak tworzenie deklaracji CIT i VAT oraz dokumentacji dla celów cen transferowych, a także szereg zadań około podatkowych, jak koordynacja rozliczeń podatkowych w skali globalnej wraz ze wsparciem w zakresie pozyskiwania i analizy danych od klientów.

Katowice
Link do strony z ofertą

bit.ly/specjalista_dsprocesów_administracyjnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie,
  • Otwartość na regularny pośredni i bezpośredni kontakt z klientem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
  • Wiedza lub doświadczenie w obszarze finansów lub podatków będą dodatkowym atutem,
  • Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Zarządzanie zamówieniami na usługi dla osób wyjeżdżających w zagraniczne delegacje ,
  • Przygotowywanie powiadomień dotyczących aktualnych zmian w prawie imigracyjnym,
  • Wypełnianie formalności związanych z procesem imigracyjnym delegatów,
  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,
  • Ścisłą współpracę z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,
  • Obsługę baz danych,
  • Raportowanie z użyciem MS Excel,
  • Obsługę procesu fakturowania usług,
  • Komunikację z klientem.
Oferujemy / Job Benefits
  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,

  • Hybrydowy model pracy,

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (minimum 30 godzin tygodniowo),

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Aplikuj:  bit.ly/specjalista_dsprocesów_administracyjnych

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności: bit.ly/Przetwarzanie_Danych_Kandydaci

Liczba wakatów
powyżej 1