Specjalista ds. Procesu w Zespole Podatkowym ze znajomością języka angielskiego

Pubikacja od
09.05.2019
Publikacja do
30.06.2019
PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Firma wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków (Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). PwC Service Delivery Center to dwa biura, zlokalizowane w Katowicach i w Opolu oraz ponad 2000 pracowników, dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.

Katowice
Link do strony z ofertą

bit.ly/Specjalista_ds_Procesu_w_Zespole_Podatkowym

Oczekiwany profil kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość MS Excel mile widziana,
  • Entuzjastyczne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
  • Otwartość na pracę w zespole.

Wiedza lub doświadczenie w pracy w obszarze finansów/podatków nie są wymagane, ale mile widziane.

Zakres obowiązków / Job Description

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT, VAT lub CIT,
  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej,
  • Przeprowadzanie analiz finansowych i rynkowych oraz opracowywanie raportów,
  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,
  • Ścisłą współpracę z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.
Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
  • Program Care & Wellness w tym m.in kompleksowa opieka medyczna, ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,
  • Roczny bonus finansowy uzależniony od wyników pracy,
  • Program Talent Management,
  • Wsparcie rozwoju pracownika w ramach szkoleń technicznych i soft skills(umiejętności miękkich) oraz dodatkowych platform szkoleniowych,
  • Imprezy integracyjne (Christmas Party, Away Day) i wyjścia zespołowe,
  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
  • Możliwość pracy z domu i elastyczny czas pracy zależnie od potrzeb biznesowych i pracownika. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności / Privacy Statement.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Privacy Statement: bit.ly/Polityka_Prywatności_SDC

Liczba wakatów
powyżej 1