Oferty pracy

Specjalista ds. rozwoju projektów

Pubikacja od
31.03.2021
Publikacja do
30.08.2021
Firma / Employer
REVON

Jesteśmy Firmą zajmująca się rozwojem projektów OZE oraz elektromobilnością. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.revon.pl.

Katowice ul. Bracka

Szukamy osób zmotywowanych i komunikatywnych, które chcą rozwijać swoje kompetencje.

Mile widziane ostatnie roczniki studiów (opcja docelowej pracy).

Jeśli studiujesz - co najmniej 3 dni wolne w tygodniu.

Zakres obowiązków / Job Description

Rozwój projektów z branży OZE oraz elektromobilności, nauczysz się praktycznych aspektów zarządzania projektami w realnym środowisku projektowym.

Oferujemy / Job Benefits

Umowę o Pracę, Umowę B2B lub Staż, Elastyczny grafik pracy – jeśli masz min. 2-3 wolne dni od nauki w tygodniu.

Dostęp do biura w Katowicach, po szkoleniu wprowadzającym – możliwa częściowa praca zdalna.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

CV z opisem dostępności proszę wysłać na biuro@revon.pl z tytulem wiadomości PRACA/STAŻ

Liczba wakatów
2