Oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Pubikacja od
16.04.2021
Publikacja do
21.05.2021
Firma / Employer
Librus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Naszym celem jest wspieranie rozwoju edukacji w Polsce, podnoszenie jej jakości oraz pomoc w zarządzaniu pracą placówek oświatowych.

Katowice
Link do strony z ofertą

www.librus.pl/kariera

Czego szukamy u kandydatów?

● umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,

●wysokiej kultury osobistej,

●komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów,

●bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania.

Jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta – jesteś kandydatem idealnym!

Zakres obowiązków / Job Description

LIBRUS #inspirujeMY Specjalista ds. wsparcia sprzedaży Miejsce pracy: Katowice nr ref.: DST/13/2021 Dlaczego to ważne stanowisko? Twoja praca realnie wpływa na rozwój edukacji w Polsce. To dzięki Tobie nauczyciele i dyrektorzy w polskich szkołach mogą pracować efektywniej, a w czasie pandemii uczniowie bez problemów mogą uczyć się w domach.

Co będziesz u nas robić?

●finalizować sprzedaż systemów informatycznych dla szkół po prezentacjach handlowców,

●umawiać spotkania naszych handlowców z dyrektorami szkół (spotkania handlowe, wdrożeniowe, serwisowe),

●wykonywać tzw. zimne telefony i powiększać naszą bazę klientów,

●negocjować warunki współpracy,

●budować relacje z obecnymi klientami firmy.

Oferujemy / Job Benefits

Jak pracujemy?

●pracujemy dla sektora publicznego - naszymi klientami są dyrektorzy szkół,

●proponujemy umowę o pracę,

●pracujemy od poniedziałku do piątku na jedną ranną zmianę, później masz czas dla siebie,

●w standardzie karta Multisport, j. angielski, bezpłatny parking, wolontariat pracowniczy itd.

●a gdy wszystko wróci do normy (po pandemii) – w czwartki gramy w siatę!

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.Wyślij nam swoje CV na praca@librus.pl w temacie wiadomości wpisz DST/13/2021.

2.Zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną online.

3.Po rozmowie z rekruterem kolejnym etapem jest drugie spotkanie online, na którym poznasz bezpośredniego przełożonego.

4.Na spotkaniu zmierzysz się z krótkim zadaniem sprzedażowym.

5.I na koniec decyzja - Twoja i nasza. Zainteresowany/a? Dołącz do nas i zostań częścią Librusa!

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń – praca@librus.pl lub 609-610-840. Możesz też dowiedzieć się o nas więcej, zaglądając na naszą stronę kariery: www.librus.pl/kariera

Liczba wakatów
1