Oferty pracy

Specjalista SEO - praktyki płatne

Pubikacja od
12.03.2021
Publikacja do
01.07.2021
Firma / Employer
BioStat Sp. z o.o.

Biostat® posiada status jednostki naukowej nadany przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Pracujemy rzetelnie od 17 lat. Realizujemy projekty B+R, badawcze i cyfrowe skierowane do środowisk naukowych, biznesowych i medycznych w oparciu o nasze systemy takie jak: eCRF.bizTM, LabSites, SurvGo, Cati-system czy Medfile oraz dedykowane autorskie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kompleksowo wspieramy naszych Partnerów w innowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych, cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych.

Rybnik / home office
Link do strony z ofertą

www.biostat.com.pl/specjalista-seo-praktyki.php

Oczekiwania wobec kandydatów:

- kreatywność, samodzielność w działaniu oraz komunikatywność,

- Wysokie kompetencje językowe,

- Dyspozycyjność.

Dodatkowo zrobi na nas wrażenie:

- Znajomość zagadnień e-marketingu (social media, obsługa CMS, SEM, SEO, display, Google Analytics),

- Umiejętność tworzenia treści marketingowych zgodnych z zasadami SEO.

Zakres obowiązków / Job Description

Zapraszamy do rekrutacji na praktyki / staże na stanowisku Specjalisty SEO w renomowanej agencji badawczej BioStat® z Rybnika. Praktykant będzie wdrożony w działania dotyczące marketingu internetowego (SEO/SEM) prowadzone przez spółkę.

Oferujemy / Job Benefits

Warunki praktyk / staży:

- 40h tygodniowo,

- praktyki miesięczne – bezpłatne,

- praktyki dwumiesięczne – zwrot kosztów dojazdu za całe praktyki,

- praktyki trzymiesięczne – zwrot kosztów dojazdu za całe praktyki z wynagrodzeniem za 1,5 miesiąca praktyk / staży według stawki godzinowej.

Co oferujemy w zamian:

- pracę w modelu hybrydowym (70% home office i 30% biuro w Rybniku),

- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia, w branży analitycznej,

- dostęp do najnowszych technologii związanych z analizą danych, przyjazną atmosferę,

- firmowy parking,

- nielimitowaną i najlepszą kawę w mieście.

Dla najlepszych możliwość stałej współpracy!

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres praca@biostat.com.pl wpisując w tytule wiadomości SPECJALISTA SEO - praktyki płatne. Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Liczba wakatów
3