Oferty pracy

Specjalistka ds. e-commerce Amazon z j. ang. i/lub niem.

Pubikacja od
11.02.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Sellectron Sp. z o.o.

Zajmujemy się rozwojem i optymalizacją marketplace w e-commerce.

ZDALNIE
Województwo / Region
mazowieckie

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, poszukujemy osoby dynamicznej, pro aktywnej, komunikatywnej w j.ang i lub niemieckim.

Zakres obowiązków / Job Description

•Tworzenie listingów, obsługa bieżących zamówień, tworzenie kampanii marketingowych,

•Bieżąca, codzienna obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,

•Kompleksowa obsługa Seller Central, Baselinker oraz narzędzi do analityki sprzedaży,

•Tworzenie cyklicznych raportów sprzedażowych,

•Doradzanie przy wyborze nowych produktów. •Tworzenie listingów, obsługa bieżących zamówień.

Oferujemy / Job Benefits

Pracę w pełni zdalną, stałe podstawowe wynagrodzenie, REALNĄ możliwość awansu i współtworzenia naszej firmy.

Wymiar czasu pracy / Job type
1/4 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV prosimy kierować pod adres mailowy: jakub@sellectron.pl

Liczba wakatów
1