Oferty pracy

STAŻ-Konsultant/Tester IT

Pubikacja od
12.04.2021
Publikacja do
29.09.2021
Firma / Employer
eq system sp. z o.o.

Dołącz do drużyny eq system! Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządzaniu procesami produkcyjnymi, logistycznymi, handlowymi i biznesowymi. Dostarczamy uznane na świecie narzędzia i systemy informatyczne, a także tworzymy i proponujemy Klientom własne rozwiązania. Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której będziesz miał szansę odkryć swój prawdziwy potencjał i robić to, co potrafisz najlepiej mając realny wpływ na kształtowanie swojej ścieżki kariery i otrzymując wsparcie w realizacji każdego wyzwania, jakie zostanie przed Tobą postawione, sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie. Najlepsi stażyści otrzymają ofertę współpracy z nami po stażu.

Dąbrowa Górnicza
Link do strony z ofertą

www.eqsystem.pl/job_offer/stazysta-praktykant/

• Wykształcenia w zakresie nauk ekonomicznych, ścisłych. Mile widziane osoby po kierunkach: zarządzanie, analiza;

• Znajomości podstaw programowania obiektowego oraz relacyjnych baz danych MSSQL;

• Umiejętności analitycznego myślenia;

• Umiejętności współpracy z zespołem;

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków / Job Description

-Udział w szkoleniach dedykowanych,

-Aktywny udział w rozwoju bieżących projektów i firmy,

-Samorozwój i rozwój w oparciu o dedykowanego mentora,

-Pomoc i wsparcie w codziennej pracy zespołu specjalistów,

-Wykonywanie zadań zwiększających kompetencje praktyczne zdobyte na studiach.

Oferujemy / Job Benefits

• Profesjonalnie przygotowany program stażu lub praktyki;

• Współpracę z doświadczonym i życzliwym gronem specjalistów i menedżerów;

• Dla najlepszych – możliwość podjęcia pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu zaraz po ukończeniu stażu!

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny na ogłoszeniu lub bezpośrednio przez naszą stronę internetową naszej firmy.