Oferty pracy

Staż - #MOCnyStart - płatny program stażowy

Pubikacja od
18.03.2021
Firma / Employer
Grupa Kapitałowa PKP Energetyka

Zacznij z PKP Energetyka – Postaw na #MOCnySTART!  Szukamy właśnie Ciebie, jeśli studiujesz na 2 roku lub wyżej studiów wyższych szczególnie na kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka, sieci trakcyjne, energetyka, geodezja, rachunkowość, ekonomia, informatyka, zarządzanie projektami, zakupy i logistyka lub kierunku budowlanym.

Warszawa

Województwo / Region
mazowieckie

Program MOCny Start jest w głównej mierze skierowany do studentów II roku (lub wyższych)  studiów wyższych na kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka, sieci trakcyjne, energetyka.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze energetyki, a studiujesz geodezję, rachunkowość, ekonomię, informatykę, zarządzanie projektami, czy kierunki budowlane to też zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków / Job Description

Pasujesz do nas, jeśli masz:

  • POCIĄG i napęd do nabywania i nowych umiejętności i wiedzy w obszarach naszej działalności
  • umiejętność realizacji pracy własnej z dbałością o wysoką jej JAKOŚĆ, nie "byle jakoś";
  • bezwzględną dbałość w pracy o BEZPIECZEŃSTWO swoje i współpracowników, procedury u nas nie leżą w szufladzie
  • ZAANGAŻOWANIE w budowanie przyjaznej atmosfery i najlepszego miejsca pracy, dla siebie i współpracowników - jesteśmy różni, ale tworzymy zespół
  • pewność, że EFEKTYWNE korzystanie z narzędzi pracy, z wyników pracy innych osób i zasobów środowiska naturalnego jest Twoim stylem działania, bo my nie marnujemy MOCy.
Oferujemy / Job Benefits

Biorąc udział w #MOCnymStarcie otrzymasz.

  • 2 miesięczny płatny staż, który rozpoczyna się w lipcu,
  • Dedykowanego wyłącznie dla Ciebie Opiekuna przez cały czas trwania stażu,
  • Możliwość analizy Twojego stylu zachowania metodą ExtendedDISC i poznania Twoich indywidualnych talentów,
  • Udział w spotkaniach typu Leadership m.in. z Prezesem Grupy Kapitałowej,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • Pakiet powitalny w dniu spotkania on-boardingowego,
  • Możliwość uzyskania referencji po zakończonym stażu,
  • …. A przede wszystkim przyjazną atmosferę i ciekawe zadania!
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny