Staż w dziale automatyki i sterowania na Zakładzie Remontowym

Pubikacja od
25.03.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
WĘGLOKOKS ENERGIA ZUT

Weglokoks Energia ZUT sp. z o. o – Zakład Usług Technicznych – świadczy przede wszystkim usługi techniczno - eksploatacyjne dla Grupy WĘGLOKOKS ENERGIA, ale planuje także powalczyć w przyszłości o klientów zewnętrznych.Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wszystkich podmiotów należących do Grupy Kapitałowej Węglokoks w obszarze całościowego zarządzania systemami ciepłowniczymi, w tym rozproszonymi źródłami ciepła oraz obsługą urządzeń i instalacji obiektowych.

Ruda Śląska

- zaangażowanie,

- rzetelność.

Zakres obowiązków / Job Description

- pomoc w kosztorysowaniu ofert,

- udział w realizacji projektów węzłów ciepłowniczych,

- wykonywanie instalacji według schematów z zakresu elektryki i automatyki,

- kompletowanie dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy / Job Benefits

- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

CV na maila rekrutacja@weglokoks.com.pl

Liczba wakatów
1