Oferty pracy

Stażysta w Dziale Usług Księgowych

Pubikacja od
14.04.2021
Publikacja do
10.05.2021
BDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród Klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe.

Katowice
Link do strony z ofertą

skk.erecruiter.pl//Offer.aspx

- znasz aktualnie obowiązujące przepisy z rachunkowości,

- ukończyłaś/ ukończyłeś studia I stopnia (preferowana specjalność: rachunkowość lub finanse),

- jesteś dostępna/dostępny dwa dni w tygodniu od 10 maja do 30 lipca 2021 roku,

- dobrze znasz pakiet Ms Office,

- komunikujesz się w języku angielskim minimum na poziomie B1,

- bardzo dobrze organizujesz czas własnej pracy i potrafisz pracować pod jego presją,

- umiesz pracować w grupie i z łatwością nawiązujesz kontakty.

Zakres obowiązków / Job Description

Co będziesz robił i czego dowiesz się w czasie stażu?

- zapoznasz się ze stosowanymi zasadami rachunkowości, ewidencjonowania i dekretowania faktur,

- będziesz wspierał Zespół przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych Klientów firmy,

- zapoznasz się z podstawowymi wydrukami z systemu finansowo-księgowego wymaganymi przez ustawę o rachunkowości,

- poznasz przepisy VAT w zakresie wymogów formalnych i informacyjnych dla faktury VAT i faktury korygującej VAT,

- utrwalisz wiedzę o podstawowych przepisach w zakresie obowiązku podatkowego w zakresie VAT i CIT.

Oferujemy / Job Benefits

W ramach stażu gwarantujemy Ci:

- płatny staż (umowa zlecenie) oraz możliwość kontynuacji współpracy z BDO po zakończonym stażu,

- elastyczne godziny pracy,

- stałe podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych poprzez udział w programie dedykowanych szkoleń zawodowych, w tym szkoleń e- learningowych,

- współpracę ze Specjalistami, którzy służą pomocą i dobrą radą,

- zdobycie dodatkowych umiejętności w zakresie praktyki rachunkowości, pracy w zespole, obowiązujących przepisów prawa w tym podatkowego (VAT, CIT, PIT),

- rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,

- uczestnictwo w różnorodnych projektach realizowanych dla naszych Klientów.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Aplikuj przez link:  system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Liczba wakatów
2