Oferty pracy

Stażysta w Dziale Zakupów

Pubikacja od
15.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Rockwell Automation

Rockwell Automation to firma z przeszło 100 letnią historią. To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania. Rockwell Automation dostarcza kompleksowe rozwiązania zaczynając od produktów Allen-Bradley i Rockwell Software, przez sprawdzone architektury i systemy, kończąc na szerokiej gamie usług. Zaawansowana wiedza o wszystkich produktach i rozwiązaniach pozwala na szybki i kompletny transfer know-how wprost do klientów (użytkowników końcowych, integratorów systemów, producentów maszyn) na terenie całej Polski. Swoje działania skupiamy na połączeniu istniejących rozwiązań z danymi dostępnymi w chmurze, a także nad cyberbezpieczeństwem. Najprężniej rozwijamy się w Katowicach, gdzie znajdują się dwa zakłady produkcyjne, w których wdrażane są nowoczesne rozwiązania Przemysłu 4.0. Przy A4 Business Park znajduje się Centrum Oprogramowania Wbudowanego, zajmujące się tworzeniem i testowaniem oprogramowania do naszych produktów oraz Globalny Dział Usług Finansowych, obsługujący transakcje firmy na całym świecie.

Katowice

  • Kierunek studiów – Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie itp.
  • Znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office: Excel
  • Dyspozycyjność 32h w tygodniu,
  • Gotowość do pracy na 6 miesięcy.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Kontakt telefoniczny z dostawcami,
  • Przygotowanie raportów i analiz,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów.
Oferujemy / Job Benefits
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Płatny staż w oparciu o umowę o dzieło,
  • Możliwość rozwoju osobistego.
Wynagrodzenie brutto / Salary
2500,00
Wymiar czasu pracy / Job type
3/4 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Aplikacje proszę przesyłać przez ww. link lub bezpośrednio na adres mailowy: sandra.kobior@rockwellautomation.com z adnotacją w tytule "STAŻ"

Liczba wakatów
2