Oferty pracy

Stażysta/Praktykant

Pubikacja od
15.02.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
CPAB Sp. z o.o.

Nasza Firma specjalizuje się w realizacji działań związanych z kompleksowym wsparciem biznesu: szkolenia, procesy rozwojowe, wsparcie i tworzenie polityki HR jako HR Business Partner, wsparcie rekrutacyjne. Swoich Klientów otaczamy profesjonalną opieką, znajdując dla nich najlepsze rozwiązania w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Katowice

Jeśli jesteś osobą, która:

interesuje się marketingiem i social mediami,

sprawnie porusza się w środowisku MS Office,

wierzy, że jest otwarta, kreatywna, twórcza i potrafi spojrzeć na zagadnienie z innej perspektywy,

lubi kontakt z ludźmi i znajduje z nimi wspólny język,

myśli nieszablonowo, nie boi się podejmować ryzyka i realizuje swoje najśmielsze pomysły,

jest przekonana, że posiada umiejętność tworzenia nowych, oryginalnych i interesujących tekstów,

ma chłonny umysł i szybko przyswaja nową wiedzę,

jest dokładna i rzetelna w wykonywaniu swoich zadań.

Zakres obowiązków / Job Description

W naszej Firmie będziesz:

wspierać bieżące projekty marketingowe,

prowadzić profile w social mediach (Facebook, Twitter, Linkedin),

wspierać zespół w przygotowaniu materiałów komunikacyjnych m.in. redagowaniu tekstów informacji, współtworzeniu ulotek i prezentacji firmowych,

redagować artykuły na stronę internetową,

uczestniczyć w procesach tworzenia kampanii marketingowych,

wspierać dział m.in. w zakresie obsługi strony www.

Oferujemy / Job Benefits

możliwość odbycia stażu lub praktyki od zaraz,

rozwój poprzez realizację ciekawych projektów,

dynamiczne środowisko pracy,

przyjazną atmosferę pracy,

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

CV zawierające klauzulę:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPAB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”, prosimy kierować na adres: hr@cpab.pl.

Liczba wakatów
1