Stażysta/Stażystka ds. wsparcia zespołu helpdesk (j.francuski oraz j.hiszpański)

Pubikacja od
23.03.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
ArcelorMittal Business Center of Excellence
Dąbrowa Górnicza

emfg.fa.em4.oraclecloud.com/hcmUI/CandidateExperience/pl/sites/CX_1001/requisitions/preview/2464/

- status studenta,

- znajomość j. hiszpańskiego lub j. francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

- dobra znajomość j. angielskiego (międzynarodowe środowisko),

- dyspozycyjność min. 80h w miesiącu,

- komunikatywność,

- odpowiedzialność,

- chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Zakres obowiązków / Job Description

- wsparcie zespołu w obszarze obsługi klienta w j. hiszpańskim lub j. francuskim,

- kontakty mailowe i telefoniczne z klientami,

- bieżące czynności administracyjne.

Oferujemy / Job Benefits

-umowę zlecenie,

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,

-elastyczny grafik dopasowany do zajęć na uczelni.

Wymiar czasu pracy / Job type
1/2 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższego linka: emfg.fa.em4.oraclecloud.com/hcmUI/CandidateExperience/pl/sites/CX_1001/job/2464/apply/email

Liczba wakatów
2