Oferty pracy

Stażystka / Stażysta - miejsce pracy Katowice

Pubikacja od
13.04.2021
Publikacja do
13.05.2021
Firma / Employer
Centrum Księgowo-Rachunkowe Sp. z o

Centrum Księgowo-Rachunkowe Sp. z o. o. zajmuje się obsługą finansowo-podatkową, zarówno osób fizycznych jak i firm. Naszym atutem jest młody zespół nastawiony na sukces, wsparty doświadczoną kadrą. Centrum Księgowo-Rachunkowe Sp. z o.o. jest w grupie Centrum Wspierania Polskiego Biznesu lokalnego lidera usług finansowo-doradczych.

Katowice
Link do strony z ofertą

www.cwpb.pl

  • Mile widziane doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe),
  • Wykształcenia wyższego w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii,
  • Znajomości zagadnień księgowych i przepisów w zakresie rachunkowości,
  • Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności przepisów o VAT i CIT, ustawy o rachunkowości,
  • Praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-finansowego, / mile widziana obsługa programu symfonia Finanse i Księgowość, symfonia Mała Księgowość/
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności i odpowiedzialności,
  • Komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów,
  • Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz raportowania finansowego dla celów zarządczych klientów,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT Kontakt z Urzędem Skarbowym i innymi organami administracji państwowej,
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( GUS, BANKI)
  • Obsługa audytu, kontroli podatkowych i innych kontroli.
Oferujemy / Job Benefits
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • Samodzielność działania, szeroki zakres odpowiedzialności,
  • Miłą atmosferę, sprzyjającą współpracy i rozwojowi,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,
  • Pracę dla klientów różnych branż,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Dossier proszę przesyłać na adres mailowy  praca@cwpb.pl

Liczba wakatów
2