Oferty pracy

Supplier Quality Engineer – Postgraduate Program

Pubikacja od
07.10.2021
Publikacja do
20.12.2021
Firma / Employer
Autoneum Poland Sp. z o.o.

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów. Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 pracowników.

Katowice

  • Wiedza z zakresu produkcji w branży automotive
  • Komfort w analizie i tłumaczeniu danych
  • Znajomość standardów system zarządzania jakością w automotive będzie zaletą
  • Znajomość narzędzi IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Nie jest wymagane doświadczenie
Zakres obowiązków / Job Description

Główny cel stanowiska pracy:

  • Wsparcie zespołu rozwoju jakości dostawcy (SDQ) w celu zapewnienia wdrożenia procesów Autoneum Supplier Quality  od fazy wyboru dostawcy do produkcji seryjnej, zgodnie z IATF 16949 i wymaganiami klienta

Zadania: Faza wyboru dostawcy:

  • Wsparcie SQD I zakupów dla odpowiedniego towaru w celu wprowadzenia nowego dostawcy w razie potrzeby: audit dostawcy/ zatwierdzenie dostawcy
  • Organizowanie I wspieranie SQD I DEC  w celu przygotowania specyfikacji Autoneumi kontroli terminowego wydania (specyfikacje zamówionych części PPS, rysunki, ...)
  • Faza zarządzania projektem
  • Wsparcie SQD w rozpoczęciu projektu po nominacji dostawcy.
  • Tworzenie i podpisanie listy kontrolnej jakości dostawcy (dostawy) między Autoneum a wybranymi dostawcami, aby zapewnić weryfikację produktu i walidację procesu zgodnie z podejściem w zakresie jakości dostawcy Autoneum, IATF 16949 i obowiązującymi specyficznymi wymaganiami klienta
  • Zapewnienie weryfikacji produktu
  • Zapewnienie przekazania projektów do zakładów BGEU w określonym terminie
  • Zarządzanie reklamacjami dostawców w fazie rozwoju
  • Faza produkcji seryjnej
  • Wsparcie działów Jakości i Zakupów w celu: konsolidacji okresowych raportów wydajności dostawców dla Grupy BGEU; dokonania przeglądu i zdefiniowania celów jakościowych dla dostawców odpowiednich towarów regularnego sprawdzania skuteczności i wydajności procesu rozwoju dostawcy oraz wszystkich odpowiednich narzędzi i procesów
  • Wspieranie SQD w rozwijaniu zidentyfikowanych najsłabszych dostawców w zakładach BGEU Autoneum zgodnie z określonymi celami.
Oferujemy / Job Benefits

Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatna opieka medyczna - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach oraz włączenia członków rodziny/ partnera,
  • Ubezpieczenie grupowe - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach,
  • Benefity Funduszu Socjalnego,
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7 a 9),
  • Karta sportowa (możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach),
  • Dobra atmosfera pracy,
  • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień,
  • Możliwości udziału w szkoleniach i rozwoju
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim rekrutacja.pl@autoneum.com

Liczba wakatów
1