Oferty pracy

SZKOLENIOWIEC

Pubikacja od
31.08.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

QNT Systemy Informatyczne Sp. z o. o. to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla administracji publicznej i edukacji. Do naszych sukcesów zaliczamy: •zdobycie bezcennego doświadczenia w informatyzacji tysięcy instytucji o różnej wielkości, strukturze i potrzebach;

• stworzenie przedsiębiorstwa zatrudniającego niemal 100 specjalistów;

• wypracowanie doskonałej organizacji pracy;

• opinię firmy, której można zaufać, bez obaw powierzając do wykonania nawet najbardziej skomplikowane projekty o krótkim terminie realizacji;

• stworzenie szeregu unikatowych produktów, precyzyjnie dostosowanych do specyficznych potrzeb naszych Klientów;

• wdrożenie kompleksowych rozwiązań informatycznych w jednostkach wszelkich szczebli na terenie całego kraju;

• wysoki poziom obsługi Klienta.

Zabrze

• ukończyłeś/ukończyłaś studia ekonomiczne lub jesteś studentem/studentką kierunku ekonomicznego i potrafisz pogodzić naukę z obowiązkami związanymi z wykonywaną pracą, bądź masz doświadczenie zawodowe w pracy w działach księgowości/kadr/płac;

• potrafisz biegle posługiwać się komputerem;

• łatwo i poprawnie się wysławiasz;

• lubisz kontakt z ludźmi i jesteś osobą otwartą;

• szybko się uczysz i chcesz uczyć innych;

• jesteś operatywny;

• nie masz nic przeciwko częstym podróżom w szczególności do Warszawy, gdzie mieszczą się siedziby naszych najważniejszych Klientów;

• potrafisz działać pod presją czasu i niełatwo Cię zestresować;

• masz czynne prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków / Job Description

Osoba zatrudniona na tym stanowisku:

•jest odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń dla pracowników instytucji, z którymi współpracujemy;

• szybko staje się ekspertem w dziedzinie zastosowania informatyki w zarządzaniu i uczestniczy w procesie testowania nowych programów;

• udziela pomocy merytorycznej Klientom: osobiście, telefonicznie lub korzystając z poczty elektronicznej;

• jest w ciągłym ruchu i nigdy nie popada w rutynę;

Oferujemy / Job Benefits

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie: Twoje wynagrodzenie po okresie przyuczenia osiągnie wysokość od 7 200 do 7 700 zł brutto, a po około 5 latach pracy od 11 000 do 12 000 zł brutto;

• ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole;

• możliwość szybkiego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

• dostęp do innowacyjnych technologii i nowoczesnych narzędzi pracy;

• komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu z zapleczem rekreacyjnym;

• prywatne miejsce parkingowe.

Dodatkowo zadbamy o:

• Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna);

• Twoją kondycję (nieograniczony dostęp do strefy fitness);

• Twój relaks (nieograniczony dostęp do strefy WELLNESS);

• Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, rozgrywki sportowe);

• Twoje podniebienie (przekąski, słodycze, napoje, pyszna kawa).

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@qnt.pl

Liczba wakatów
5