Oferty pracy

Telefoniczny Doradca Klienta

Pubikacja od
16.09.2021
Publikacja do
15.12.2021
Firma / Employer
CCIG Group

Łączy nas to co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności tworzymy niepowtarzalny charakter CCIG group ! :) Lubisz pracować w dobrej atmosferze i chcesz połączyć pracę ze studiami? Jesteś pozytywną osobą, która lubi nawiązywać nowe kontakty? Sprawdź naszą ofertę pracy! Poszukujemy Telefonicznych Doradców Klienta :)

Katowice
Link do strony z ofertą
ccig.pl/praca/telefoniczny-doradca-klienta-katowice/

• komunikatywność,

• sprawna obsługa komputera,

• dobra dykcja ,

• jesteś dyspozycyjny/a min 80 h w miesiącu,

• doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane.

Zakres obowiązków / Job Description
  • Telefoniczna obsługa klientów indywidualnych jak i biznesowych, zgodnie ze standardami firmy.
  • Przedstawianie nowych ofert i sprzedaż produktów jednego z największych telekomów w Polsce.
Oferujemy / Job Benefits

• wypłata 2 razy w miesiącu (stała podstawa+premie), zawsze na czas :),

• pakiet wdrożeniowy i pomoc na każdym etapie współpracy,

• pracę w młodym ambitnym zespole,

• prace w biurze w centrum Katowic,

• możliwości rozwoju w strukturach firmy, jasną ścieżkę awansu,

• elastyczny grafik pracy,

• chill room, owocowe dni, karta rabatowa dla pracowników firmy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Aplikuj wysyłając CV na adres: hr-katowice@ccig.pl

Liczba wakatów
15