Oferty pracy

Wdrożeniowiec systemów SCADA/MES

Pubikacja od
08.10.2021
Publikacja do
31.01.2022
Firma / Employer
PERITUS-ACT

Czym zajmuje się firma PERITUS-ACT? Główną działalnością jest realizacja projektów w przemyśle, ze szczególnym uwzględnieniem branży motoryzacyjnej. Firma istnieje na rynku od blisko 20 lat i posiada w swoim portfolio zrealizowane projekty dla największych światowych producentów. Nasi specjaliści wykonują zlecenia programistyczne z dziedziny informatyki przemysłowej, sterowania produkcją i systemów zarządzania produkcją (MES/SCADA). Realizują uruchomienia implementowanych systemów oraz zapewniają nadzór nad wdrożeniem. Świadczą usługi planowania w obszarze informacyjnych i informatycznych systemów produkcyjnych.

Chorzów

Wymagania profilowe:

  • Posługiwanie się poniższymi technologiami: osieci komputerowe, osystemy operacyjne z rodziny Microsoft (Windows, Windows Server), obazy danych MS SQL lub języka SQL, oweb serwery, oHTML, CSS, Java Script, okonfiguracja i praca z plikami tekstowymi poszczególnych serwisów,
  • Znajomość oprogramowania pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programów Excel, Power Point (o365),
  • Znajomość systemów SCADA/MES,
  • Znajomość języka angielskiego,
Zakres obowiązków / Job Description

Na tym stanowisku będziesz:

  • Instalować i konfigurować oprogramowanie i/lub jego poszczególne elementy,
  • Przygotowywać i edytować wizualizacje systemów produkcyjnych,
  • Wdrażać systemy zarządzania produkcją (MES, SCADA) na bazie systemów EcoEMOS / DXQ oraz platformy Emos.WEB,
  • Asystować przy uruchomieniu i wdrażaniu ww. systemów, usług i aplikacji w branży automotive,
  • Testować i analizować poszczególne elementy systemu,
  • Diagnozować wdrożenie na bieżąco, pod kątem stabilności i funkcjonalności systemów, generować raporty i opisy z pracy systemów dla wsparcia programistów,
  • Zdobywać kwalifikacje i poszerzać wiedzę, również z zakresu automatyki przemysłowej.
Oferujemy / Job Benefits
  • rozwój poprzez codzienne doskonalenie swojej wiedzy oraz udział w interesujących projektach przy użyciu nowoczesnych technologii,
  • naszą otwartość na przedstawianie swoich pomysłów, podejmowanie decyzji,
  • stabilne i indywidualnie uzgadniane warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,
  • współpracę z klientami będącymi liderami w swoich branżach,
  • pracodawcę bez korporacyjnych nawyków, ale z korporacyjnymi możliwościami rozwoju i awansu zawodowego – dla którego liczy się: otwartość, zaangażowanie, pasja, pozytywna atmosfera, kreatywność, inicjatywa,
  • pracę w zgranym, zmotywowanym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • elastyczny czas pracy,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego i zdrowotnego.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV na adres: recruitment@pritus-act.com

Liczba wakatów
1