Sukcesy absolwentów

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach kształci ekonomistów, menadżerów, przedsiębiorców i analityków. Absolwenci Uczelni, którzy stanowią dumę Uniwersytetu zasilają wysoko wykwalifikowany personel kierowniczy, zdolny sprostać zmieniającym się wyzwania gospodarki. Zawodowe sukcesy naszych absolwentów stanowią najlepszą wizytówkę i motywują społeczność akademicką do dalszego rozwoju.

Absolwentów, którzy po zakończeniu edukacji na naszej Uczelni osiągnęli sukces, spełniają się zawodowo, bądź prowadza własną firmę, zapraszamy do podzielenia się swoją historią zawodowej kariery.

Poniżej prezentujemy sukcesy, jakie osiągają nasi absolwenci. Wszystkim składamy szczere podziękowania za  wzmacnianie dobrego imienia Alma Mater oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Aktualności

dr Joachim Sosnica w dniu 2 lipca 2021 roku został powołany przez Radę Nadzorczą PRIMETECH S.A. na funkcję Prezesa Zarządu.

dr Joachim Sosnica jest m.in. absolwentem Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, kierunek: Przemysł. [Więcej]


mgr Rafał Jureczko 1 lipca 2021 objął stanowisko skarbnika Rady Miejskiej w Lublińcu

mgr Rafał Jureczko jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. [Więcej]


mgr Grzegorz Dudziak 16 czerwca 2021 został powołany na honorowego członka Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Pan Grzegorz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach i posiada tytuł magistra ekonomii ze specjalnością Planowanie i Finanse.  [Więcej]


mgr Adam Kieres, art. director awansował na stanowisko head of design w BBDO.

mgr Adam Kieres jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. [Więcej]