Winter semester 2019/20

HourBuilding ABuilding CGymRoom 204
8.00-9.30D. Palica, Ph.D.A. Zaucha, MAR.Szymczyk, MA
9.50-11.20J. Dudek-Biskup, MAA. Zaucha, MAR. Szymczyk, MA

 D. Palica, MA, (Disabled) 106A

11.40-13.10R. Szymczyk, MAD. Palica, Ph.D.J. Dudek-Biskup, MA

 

A. Zaucha, MA
13.30-15.00

J. Dudek-Biskup, MA 

R. Szymczyk, MA

E. Bronder, MA

 

15.20-16.50J. Dudek-Biskup, MAM. Orczyk, MA

E. Bronder, MA 

R. Szymczyk, MA table tennis (Disabled)
16.50-18.20

AZS Mountain Sports

mgr E. Bronder

AZS Basketball (Female)

 

18.20-19.50

 

AZS Basketball (Male)

 

19.50-21.20

 

HourBuilding ABuilding CGymRoom 204
8.00-9.30

B. Brachacka, MA

G. Karkoszka, Ph.D.R. Szymczyk, MA
9.50-11.20R. Szymczyk, MAJ. Dudek-Biskup, MA

G. Karkoszka, Ph.D. (Disabled)

11.40-13.10

J. Dudek-Biskup, MA

R. Szymczyk, MAG. Szade, MA

B. Brachacka, MA

13.30-15.00

R. Szymczyk, MA

A. Zaucha, MA

J. Dudek-Biskup, MA

G. Karkoszka, Ph.D.

B. Brachacka, MA

15.20-16.50A. Zaucha, MAE. Bronder, MA
16.50-18.20"SILESIANIE"AZS Volleyball (Male) E. Bronder, MA
18.20-19.50"SILESIANIE"

AZS Handball/Futsal (Female)

E. Bronder, MA

19.50-21.20"SILESIANIE"

AZS Volleyball (Female)

G. Szade, MA

HourBuilding ABuilding  CSwimming poolRoom 204
8.00-9.30

 

9.50-11.20

UETW

R. Szymczyk, MA

 

 

11.40-13.10

 

13.30-15.00

 

15.20-16.50

 

 

16.50-18.20

 

18.20-19.50

AZS Swimming (Male, Female, Disabled)

J. Dudek-Biskup, MA

D. Palica, Ph.D.

19.50-21.20

 

HourBuilding ABuilding CGym204
8.00-9.30D. Palica, Ph.D.A. Zaucha, MA

B. Brachacka, MA

9.50-11.20

B. Brachacka, MA

D. Palica, Ph.D.

J. Dudek-Biskup, MA

 

11.40-13.10J. Dudek-Biskup, MAE. Bronder, MA

A. Zaucha, MA

13.30-15.00

E. Bronder, MA

A. Zaucha, MA

J. Dudek-Biskup, MA

15.20-16.50

A. Zaucha, MA   

 

E. Bronder, MA 

G. Karkoszka, Ph.D.

J. Dudek-Biskup, MA (Disabled)
16.50-18.20

"SILESIANIE"

AZS Handball (Male)

mgr E. Bronder

 

18.20-19.50"SILESIANIE"

AZS Football

A. Zaucha, MA

19.50-21.20"SILESIANIE" 
HourBuilding ABuilding CGymRoom 204
8.00-9.30M. Orczyk, MAG. Karkoszka, Ph.D.

B. Brachacka, MA 

J. Stasica, MA
9.50-11.20G. Karkoszka, Ph.D.E. Bronder, MAB. Brachacka, MA

G. Szade, MA

11.40-13.10R. Szymczyk, MAG. Szade, MA

E. Bronder, MA 

B. Brachacka, MA
13.30-15.00R. Szymczyk, MAB. Brachacka, MAG. Szade, MA
15.20-16.50

AZS Badminton

R. Szymczyk, MA

 

AZS Table tennis 

B. Brachacka, MA

 

16.50-18.20
18.20-19.50
19.50-21.20