Promocje doktorskie i habilitacje

W dniu Święta Uczelni 11 stycznia, tradycyjnie wręczono promocje doktorskie i habilitacyjne. W tym roku dyplomy odebrało 22 naukowców.

Część uroczystości poświęconą promocjom doktorskim i habilitacyjnym poprowadził Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Kadry Akademickiej prof. dr hab. Maciej Nowak. W pierwszej kolejności odbyły się promocje habilitacyjne, następnie zgodnie z tradycją doktorzy złożyli uroczyste ślubowanie po czym promotorzy uroczyście wręczyli dyplomy doktorskie. 

 "Naprawdę warto" - podkreślał dr hab. Rafał Żelazny w swoim wystąpieniu w imieniu promowanych dziękując wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesów naukowych: "w tym czasie nie zawsze nam się udawało, zdarzały się chwile trudniejsze, zwątpienia w tym co robimy. Brakowało nam twórczej kreatywności, bądź byliśmy po prostu zmęczeni (...) Zazwyczaj w tych sytuacjach mogliśmy liczyć na bardzo pomocną dłoń (...) Większość z tych wyzwań pokonaliśmy, cele badawcze zrealizowaliśmy, a hipotezy badawcze zweryfikowaliśmy z sukcesem". Dr hab. Rafał Żelazny odniósł się również do hasła przewodniego jubileuszu "Siła w jedności". "Ludzie stworzyli niepowtarzalną, zjednoczoną, wolną i otwartą na wszelkie badania naukowe przestrzeń. To właśnie dzięki tej przestrzeni my doktorzy i doktorzy habilitowani możemy uzyskać nasze stopnie. Mamy nadzieje, ze chociaż w części jesteśmy współtwórcami tej przestrzeni. Vivat Academia Vivnat Professores!"

Habilitacje

Dyscyplina Ekonomia i Finanse 

 1. Dr hab. Dominik Krężołek
 2. Dr hab. Rafał Żelazny
 3. Dr hab. Marlena Piekut

Dyscyplina Nauki o Zarządzaniu i Jakości 

 1. Dr hab. Wojciech Głód
 2. Dr hab. Artur Strzelecki 

Promocje doktorskie

Dyscyplina Ekonomia i Finanse 

 1. Dr Witold Hantke-Morelowski
 2. Dr Karolina Pasula
 3. Dr Magdalena Wiercioch
 4. Dr Iwona Franczak
 5. Dr Jolanta Pasionek
 6. Dr Beata Świetlik
 7. Dr Bartłomiej Lisicki
 8. Dr Przemysław Dyjak
 9. Dr Marta Celej 
 10. Dr Karolina Derwisz
 11. Dr Marta Grybś-Kabocik 

Dyscyplina Nauki o Zarządzaniu i Jakości

 1. Dr Patrycja Juszczyk
 2. Dr Kamil Rysz
 3. Dr Magdalena Hofman-Kohlmeyer
 4. Dr Agnieszka Put
 5. Dr Agnieszka Zielińska
 6. Dr Dagmara Wójcik

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć z wydarzenia