Przejdź do menu Przejdź do treści

Ekonomia Ekstremalna 2017

Trzecia sobota maja to szczególny dzień dla naszej Uczelni. To właśnie wtedy odbędzie się najfajniejsza impreza dla kandydatów: Ekonomia Ekstremalna!

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, planujących rozpoczęcie studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ekonomii w warunkach ekstremalnych. Uczestnicy rajdu przekonają się, że studiowanie na naszej Uczelni to przede wszystkim świetna zabawa, nawiązywanie znajomości i cenne doświadczenie.

Zobacz film z Ekonomii Ekstremalnej

Kiedy i gdzie?

Nasz rajd dla kandydatów odbywa się zawsze w trzecią sobotę maja!

Tegoroczna edycja będzie miała miejsce 20 maja na terenie naszego kampusu.

Dla kogo?

Impreza adresowana jest głównie do uczniów dwóch ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych podjęciem studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Dlaczego?

Myślą przewodnią organizowanej już po raz czternasty Ekonomii Ekstremalnej jest pokazanie uczestnikom akademickiej atmosfery, a także uświadomienie przyszłym studentom, iż uczelnia oferuje nie tylko naukę, lecz również daje szansę na zdobycie nowych doświadczeń i nawiązanie interesujących znajomości.

Udział w Ekonomii Ekstremalnej gwarantuje świetną zabawę w plenerze, umożliwia sprawdzenie się w nowych, często zaskakujących sytuacjach, ocenę swoich zdolności do współpracy w grupie.

O co chodzi?

Ekonomia Ekstremalna to najfajniejsza impreza dla kandydatów. To bieg na orientację wzbogacony o zadania ekstremalne (w poprzednich latach był to Zorb, most linowy, gigantyczne piłkarzyki itp.), pytania z wiedzy ogólnej oraz zadania na inteligencję. Czteroosobowe drużyny mają, przy użyciu mapki, odszukać punkty kontrolne. Tam czekają na nich studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z różnorodnymi zadaniami. Drużyna, której uda się zebrać największą liczbę punktów i pokonać trasę w jak najkrótszym czasie, wygrywa.

Czy to się opłaca?

Ekonomia Ekstremalna to również nagrody. Na najlepszych czekają cenne upominki ufundowane przez naszych partnerów.

 • Ekonomia Ekstremalna

  Ekonomia Ekstremalna

 • Zapraszamy 16 maja

  Zapraszamy 16 maja

 • Baw się i poznawaj nowych ludzi!

  Baw się i poznawaj nowych ludzi!

 • Ekonomia Ekstremalna

  Ekonomia Ekstremalna

 • Zapraszamy 16 maja

  Zapraszamy 16 maja

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca