XII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zaprasza studentów i młodych naukowców do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu", która odbędzie się online 11 czerwca 2021r.

Zakres tematyczny konferencji:

• Ekonomia, finanse i zarządzanie
  • Turystyka i ekologia
  • Nauki medyczne i zdrowie
  • Prawo, polityka i bezpieczeństwo
  • Innowacje technologiczne i IT
  • Dziennikarstwo i nowe media
  • Wszystkie wymiary cyfryzacji (All dimesions of digitial transformation) – panel dwujęzyczny PL/EN

Celem konferencji jest promocja działalności młodych naukowców, prezentacja badań i poglądów oraz integracja środowisk akademickich.
Poprzednie edycje pozwoliły „Nauce i pasji” wpisać się na stałe w kalendarz konferencyjny w całej Polsce. Z roku na rok staramy się, aby wydarzenie to nabierało coraz większego znaczenia - zarówno w kategorii naukowej, kulturalnej, jak i społecznej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2021r. Możliwość rejestracji na stronie www.naukaipasja.com.pl

Szczegółowe informacje dostępne na stronie http://naukaipasja.com.pl/