Zaproszenie do udziału w badaniu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS

Na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Katowicach prowadzone są badania psychologicznych aspektów stresu związanego z pracą zdalną w czasie pandemii COVID-19 w Polsce.  Temat badań jest niezwykle ważny i aktualny, a związek stresu ze zdrowiem fizycznym i psychicznym został wielokrotnie potwierdzony w licznych badaniach naukowych.
Prowadzący badanie zapewniają pełną anonimowość osób badanych, a wypełnienie ankiety zajmie około 10-15 minut.
Poprzez udział w badaniu przyczynią się Państwo do lepszego zrozumienia zjawiska stresu osób pracujących zdalnie, co ułatwi podejmowanie działań profilaktycznych, mających na celu zmniejszenie źródeł stresu i pozwoli zapobiegać w przyszłości jego negatywnym skutkom.
Po zakończeniu badań wszystkim zainteresowanym osobom mogą być udostępnione zbiorcze wyniki. W tej sprawie proszę o kontakt z Martą Żywiołek - Szeją na adres e-mail: mzywiolek-szeja@st.swps.edu.pl

Poniżej link do ankiety: