Ankieta dla naukowców - oceń swój system oceny okresowej

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Uniwersytet Jagielloński zapraszają do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest sprawdzenie, jak pracownicy naukowi oceniają systemy oceny okresowej, którym podlegają. W ostatnim czasie sposoby oceniania działalności naukowej są tematem ożywionej dyskusji środowiska akademickiego. Wciąż jednak brakuje danych dotyczących tego, co sami naukowcy sądzą o sposobach oceniania ich pracy. Niewiele wiadomo także o tym, jaki jest związek różnych form oceny okresowej z motywacją do pracy i samopoczuciem naukowców. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w anonimowym i dobrowolnym badaniu, w którym będą Państwo mogli ocenić system oceny okresowej pracowników naukowych w Państwa miejscu pracy oraz podzielić się opiniami na jego temat.
Link do ankiety wraz ze szczegółowym opisem badania znajduje się poniżej:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLRXzskNNNVUitMqrGP5srAzHrgicD6nCkcUNKDubQjJtMZw/viewform