Zaproszenie do udziału w Konferencji Zrównoważony rozwój sektora energetycznego i transportu w Polsce.  Gospodarka – Społeczeństwo – Polityka

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 oraz Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej mają wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowej pt. Zrównoważony rozwój sektora energetycznego i transportu w Polsce. Gospodarka – Społeczeństwo – Polityka

Konferencja naukowa wraz z dyskusjami panelowymi odbędzie się 2 marca 2023 roku (czwartek) w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w formie hybrydowej i będzie częścią większego wydarzenia jakim jest Forum Green Region. Tematem przewodnim konferencji naukowej jest zrównoważony rozwój sektora energetycznego i transportu w Polsce w kontekście współczesnych wyzwań regionalnych i globalnych w wymiarze gospodarczym, społecznym i politycznym. Naszym wspólnym celem jest zawiązanie interdyscyplinarnej dyskusji, prezentacja aktualnych wyników badań oraz integracja środowisk biznesowych, samorządowych, rządowych oraz naukowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konferencji naukowej, jak i innych wydarzeń przygotowywanych w ramach Forum Green Region, na dedykowanej stronie internetowej: >>  www.green-region.ue.wroc.pl  <<