Organizacje studenckie

1. Parlament Studencki

Przewodniczący Organizacji: Bogdan Matyja

Skład zarządu: Kinga Dziki, Kamil Leonik, Julia Banasiak, Kamil Kalisiak, Paulina Chabera

Kontakt: e-mail: bogdan.matyja@ps.uekat.pl  

Parlament Studencki

2. AIESEC

Przewodniczący Organizacji: Marcelina Fajkierz

Skład zarządu: Kinga Mielczarek, Agnieszka Jaworska, Karolina Łuszcz, Paweł Kobylarski, Kalina Tabor, Bartek Krawczyk, Katarzyna Mrożek, Ewelina Rudiak, Karolina Pokrzyńska

Kontakt: e-mail: aiesec.katowice@gmail.com

strona AIESEC

3. Akademicki Związek Sportowy (AZS)

Przewodniczący Organizacji: Kajetan Suchecki

Skład zarządu: Paula Broncel, Karolina Szlachta, Beatrycze Niebieszczańska

Członkowie Zarządu:Damian Machura, Mateusz Lehnort, Agata Haber, Mgr inż. Piotr Piesik, Michał Baran, Agnieszka Grochowska, Katarzyna Karnia, Paulina Rytwińska, Szymon Klębowski

Kontakt: tel: (0-32) 257 -72-42; e-mail: kajetan.suchecki@gmail.com

Strona AZS

4. Erasmus Student Network (ESN) UE Katowice

Przewodniczący Organizacji: Helena Janik

Skład zarządu: Yaroslaw Kyrychenko, Sebastian Bryłka

Kontakt: uekatowice@esn.pl

Erasmus Student Network (ESN) UE Katowice

5. Katolicki Związek Akademicki „Gaudeamus”

Przewodniczący Organizacji: Anna Pułka

Kontakt: e-mail: gaudeamus@ue.katowice.pl

6. Klub IGO Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Przewodniczący Organizacji: prof. UE dr hab. Krzysztof Kania

Kontakt: krzysztof.kania@ue.katowice.pl, jerzy.michnik@ue.katowice.pl

Klub IGO Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

7. Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS)

Przewodniczący Organizacji: Weronika Dumin

Skład zarządu: Olaf Bień Olaf Bień, Amanda Trybus, Grzegorz Rosiński

Kontakt: tel: +48 (32) 257 72 19 e-mail: nzs@ue.katowice.pl

Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS)

8. Organizacja Studencka „Paneuropa”

Przewodniczący Organizacji: Martyna Hudziec

Skład zarządu: Kamila Boba, Paulina Wojtala, Sylwia Hickiewicz

Kontakt: tel: 32 257 72 24; e-mail: kontakt@paneuropa.com.pl

Organizacja Studencka „Paneuropa”

9. Organizacja Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Przewodniczący Organizacji: Daniel Materla

Zarząd Organizacji: Małgorzata Ryfka, Martyna Kamińska

Kontakt: osn@uekat.pl, Facebook: https://www.facebook.com/osnuekato/?fref=ts 

Organizacja Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

10. Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club (BCC)

Przewodniczący Organizacji (Region Katowice): Arkadiusz Hoffmann

Zarząd: Magdalena Krawczyk 

Kontakt: a.hoffmann@sfbcc.org.pl, kontakt@sfbcc.org.pl

Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club (BCC)