uwaga HR Business Partner odwołane zajęcia w dniach 19.09-20.09

Zajęcia na studiach podyplomowych HR Business Partner w dniach 19.09-20.09 z przyczyn niezależnych od Uniwersytetu  zostają przeniesione na 24.09.-25.09.

przepraszamy za zmianę.

Remont

od dnia 16 lipca zespół obsługi studiów podyplomowych przenosi się do pokoju 207B - do 104B wrócimy po zakończneiu remontu.

Rachunkowość ścieżka ACCA - 3 semestralne

"Konsolidacja sprawozdań finansowych" (I termin) 4.07,  g. 9.00-10.45,

Aula CNTI na kierunku: RACHUNKOWOŚĆ ŚCIEŻKA ACCA (3 semestry)

Prosimy o zajmowanie miejsc w Auli zgodnie ze wskazaniami egzaminatora,

przy wejściu do Budynku CNTI oraz Auli prosimy kierować się do wejść zgodnie ze wskazaniami pracownika recepcji, obowiązują środki ochronne (dezynfekcja rąk, rękawiczki i maseczki ochronne - będą dostępne przy wejściu).

Jedna przeglądarka - jedno konto - czyli jak prawidłowo zalogować się w uekat

Przypominamy, że aby bezproblemowo korzystać z usług Google na kontach uekat.pl i edu.uekat.pl należy:

1. zalogować się wyłącznie do jednego konta Google w przeglądarce internetowej - NIE LOGOWAĆ się na inne (np. prywatne) konta → szczegóły
  2. lub wykorzystać tryb prywatny przeglądarki (incognito) → więcej informacji

Więcej informacji nt. korzystania z usług Google dostępnych jest na stronie: faq.ci.ue.katowice.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż trwają jeszcze prace, zarówno techniczne, jak i organizacyjne dotyczące zasad realizacji zajęć na studiach podyplomowych.
Bardzo przepraszamy za opóźnienie, w najkrótszym możliwym czasie otrzymają Państwo informacje odnośnie dalszego postępowania.
Do czasu otrzymania stosownych informacji zajęcia są wstrzymane.

W dniach 14 i 15 marca oraz 21 i 22 marca wszystkie zajęcia na studiach podyplomowych są odwołane.

Prowadzone są prace związane z modyfikacją harmonogramów w taki sposób, by  programy studiów zostały zrealizowane w całości i bez uszczerbku dla osiągnięcia założonych efektów kształcenia przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Do dnia 25.03 otrzymają Państwo e-mail z informacjami dotyczącymi dalszych ustaleń w odniesieniu do terminów i zasad realizacji odwołanych zajęć.

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji rekomendujemy śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie głównej Uniwersytetu

Jednocześnie informujemy, iż w dniach 14.03 i 21. 03 nasze biura będą zamknięte.

Zmiany w dostępie do biura

Informujemy, że w dniu 26.08. Biuro będzie nieczynne z uwagi na przerwę w dostawie prądu na bud. A,B,C,G.

Uwaga  od 16.03 Biuro Wsparcia Kolegiów i Studiów Podyplomowych pracuje w systemie zdalnym.

Prosimy o kontakt głównie mailowy  (ewentualnie telefoniczny - w sytuacji zajętości numeru proszę o cierpliwość - telefon obsługuje tylko jedna osoba)