Granty indywidualne w ramach działań M.S.- Curie. Jak przygotować dobry wniosek?

Serdecznie zapraszamy doświadczonych naukowców (tytuł doktora lub co najmniej 4 - letnie doświadczenie naukowe licząc od momentu uzyskania tytułu mgr) do udziału w szkoleniu w Krakowie pt: "Granty indywidualne w ramach działań Marii Skłodowskiej- Curie. Jak przygotować dobry wniosek?"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy doświadczonych naukowców (tytuł doktora lub co najmniej 4 - letnie doświadczenie naukowe licząc od momentu uzyskania tytułu mgr) do udziału w szkoleniu pt: "Granty indywidualne w ramach działań Marii Skłodowskiej- Curie. Jak przygotować dobry wniosek?"

To praktyczne szkolenie pozwoli uczestnikom spotkania zapoznać sie z zasadami konkursu oraz dobrymi praktykami w zakresie przygotowywania wniosków aplikacyjnych o indywidualne granty Marii Skłodowskiej - Curie (Individual Fellowships MSCA), w ramach programu Horyzont 2020.

Granty indywidualne MSCA stwarzają badaczom możliwość rozwijania kariery naukowej poprzez realizacje badan w dowolnym ośrodku badawczym w Europie ( European Fellowsips) lub poza Europa (Global Fellowships).

Szczegółowe informacje odnośnie szkolenia oraz rejestracja dostępne są tutaj.