Szkoła letnia - Rotterdam University of Applied Sciences, Holandia

Zachęcamy studentów 3. roku studiów 1. stopnia do uczestnictwa w szkole letniej pn. „International Marketing and Logistics”, organizowanej przez Rotterdam University of Applied Sciences w dniach 20.06-01.07.2016 w Rotterdamie. Oprócz zajęć poświęconych tematyce marketingu i logistyki (5 ECTS), w programie znajdują się wycieczki do FutureLand i Parlamentu Europejskiego w Belgii. Cena (699 euro) obejmuje dodatkowo wizyty w firmach, 2 całodniowe wycieczki, kolację pożegnalną i „Rotterdam Welcome Card”.

Termin aplikowania: 1 maja 2016 r.

Aplikacja online: www.rotterdamuas.com/study-information/enrolment/application-procedures/application-form-summercourse

Więcej informacji: https://www.rotterdamuas.com/programmes/summer-course/international-marketing-and-logistics/>.

Osoba kontaktowa: Hanna Fazzari lub Loïs Olij (com-international@hr.nl)