Wygraj stypendium na wyjazd na szkołę letnią "Where small business go global" do Chorwacji!

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach będzie partnerem międzynarodowej szkoły letniej "Where small business go global", organizowanej przez Uniwersytet w Splicie w dniach 22-26 sierpnia http://www.summerjamcroatia.com/

W ramach programu możemy przyznać stypendia na pokrycie kosztów pobytu oraz dofinansowanie kosztów przejazdu do wysokości kosztów biletu autobusowego.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego i odesłanie go na adres bmws@ue.katowice.pl do 16 czerwca. Prosimy nie wypełniać wniosku na stronie Organizatora!

Kryteria przyznawania stypendiów: motywacja (5 pkt), opis projektu (5 pkt), średnia ocen (5 pkt).

Kontakt: Biuro Międzynarodowej Wymiany Studentów bmws@ue.katowice.pl