Aktualności

10 Urodziny IBM w Katowicach

23 października br. w siedzibie IBM w Katowicach odbyła się specjalna sesja ABSL Silesia Chapter związana z obchodami 10-lecia Centrum Usług IT IBM w Polsce.


10 Urodziny IBM w Katowicach

Centrum w Katowicach jako jedna z największych inwestycji zagranicznych sektora usług biznesowych w Polsce od dziesięciu lat stanowi zarówno silny ośrodek wsparcia biznesowego klientów IBM ulokowanych na całym świecie, jak i rozwoju lokalnej społeczności.

W czasie tej specjalnej sesji ABSL dano temu wyraz poprzez panel dyskusyjny poświęcony związkom sektora z uczelniami oraz miastem, w którym wzięli udział przedstawiciele władz miasta Katowice, reprezentanci Uczelni Wyższych oraz przedstawiciele biznesu.

Panel był prowadzony przez dziennikarza ekonomicznego specjalizującego się w tej tematyce. Z ramienia UE w Katowicach udział w dyskusji wziął Dziekan dr hab. Grzegorz Głód, prof. UE, który w szerokiej ofercie Uniwersytetu, przedstawił proces unowocześniania i ciągłe udoskonalenia kształcenia. UE Katowice to uczelnia dynamiczna, nowocześnie zarządzana, stawiająca na jakość kształcenia, współpracę z biznesem, czego dowodem jest m.in. wieloletnia współpraca z  JUBILATEM - IBM - Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami (współpraca w ramach projektów na linii Uczelnia-Biznes CRC, ABSL ACADEMY, ABSL i wiele innych).

Przebieg uroczystości:

14:00 – 14:15 - Rejestracja
14:15 – 14:30 - Powitanie i krótka prezentacja
14:30 – 15:30 - Panel dyskusyjny
15:30 – 16:00 - Przerwa kawowa
16:00 – 16:30 - Krótkie informacje wewnętrzne ABSL
16:30 – 17:30 - Networking