15. Akademia Biznesu za nami

Projekt "Akademia Biznesu" to cykliczny projekt edukacyjny mający na celu poszerzenie wiedzy studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z zakresu samozatrudnienia. W ramach tego projektu organizowane są spotkania z właścicielami firm oraz szkolenia i warsztaty podejmujące tematykę zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

15. Akademia Biznesu za nami

Projekt realizowany jest dwa razy w roku (edycja wiosenna i jesienna). Do udziału w Projekcie zapraszani są przedstawiciele firm i instytucji, które chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas 15. Akademii Biznesu zrealizowano następujące szkolenia i warsztaty:

• Sprawdź czy jesteś przedsiębiorczy? – ekonomiczna gra symulacyjna,
  • Komunikacja interpersonalna oraz budowanie efektywnego zespołu,
  • VBA – czyli jak wykorzystać możliwości Excela w firmie,
  • Twoi pracownicy kluczem do sukcesu firmy – czyli jak wybrać odpowiednich?

Prelegentami, trenerami byli:

• Magdalena Miszczak i Anna Kupczak – Doradcy zawodowi w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach,
  • Paulina Skalińska – Specjalista ds. rozwoju pracowników w Yazaki Automotive Products Poland Sp. z o.o.,
  • Piotr Majkowski – Trener w Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Logos,
  • Wiktoria Sowińska – Junior Permanent Placement Delivery Consultant w ManpowerGroup Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy prelegentom i trenerom, a także uczestnikom zajęć za tak liczny i aktywny udział.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są: