Aktualności

Rekrutacja do programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds realizowanego przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz Stowarzyszenie TOP 500 Innovators

Do 28 stycznia 2018.

TopMinds to inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. W ramach Programu mentorzy   i eksperci – absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta – będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasada USA w Warszawie oraz Collegium Wratislaviense i Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o.

Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  w ramach programu pod nazwą „DIALOG” na lata 2017 – 2019.

Szczegóły: topminds.pl

www.facebook.com/TopMinds/