Aktualności

Warsztaty dla studentów w ramach projektu Power-Kompetencje

Rusza rekrutacja na zajęcia warsztatowe kształcące kompetencje komunikacyjne, analityczne i zawodowe dla studentów wybranych kierunków. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 października.


Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach: Logistyka (Wydział Ekonomii), Logistyka (Wydział Zarządzania), Analityka Gospodarcza, Ekonomia, Finanse i Rachunkowość do udziału w warsztatach podnoszących kompetencje komunikacyjno-analityczne oraz zaawansowanych warsztatach języka branżowego (łącznie 45 godzin).

Podczas warsztatów komunikacyjno-analitycznych poruszone zostaną zagadnienia takie, jak: odporność na stres, samoorganizacja i zarządzanie sobą w czasie, umiejętność pracy w grupie, elastyczne reagowanie na zmiany, pomysłowość i kreatywność, modele biznesowe, budowanie marki w Internecie (25 godzin). Natomiast udział w zaawansowanych warsztatach języka branżowego pozwoli na podniesienie kompetencji językowych w zakresie komunikacji w specjalistycznym języku angielskim, na poziomie minimum B1, co z pewnością będzie pomocne w rozmowach biznesowych, rozmowach kwalifikacyjnych i tworzeniu formalnej dokumentacji o profilu ekonomicznym (20 godzin).

Warsztaty będą realizowane we wtorki zgodnie z planem zajęć studentów na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Planowany termin rozpoczęcie szkoleń: druga połowa października 2018 r.

Liczba miejsc ograniczona (obowiązują zapisy). Uczestnicy otrzymają Zaświadczenia.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Biura Współpracy z Gospodarką i Absolwentami.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 11 października 2018 r. 

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu rekrutacji.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach". Projekt "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.