Wykorzystanie badań marketingowych - cykliczne seminaria

Zapraszamy 29 października 2014 r. do Katowic na pierwsze z cyklu seminariów poświęconych praktycznym aspektom wykorzystania badań marketingowych pt. "Praktyka w nauce - nauka w praktyce".

Temat najbliższego spotkania to:
Konsument 2014. Od wiedzy o konsumencie do inspiracji biznesu

Ponad 60% Polaków martwi się dziś o swoją przyszłość bardziej niż kilka lat temu. Świat, w którym żyjemy, staje się w odczuciu konsumentów coraz mniej pewny. Wszystko nabiera tempa, dociera do nas coraz więcej informacji i bodźców. Na każdym kroku musimy dokonywać coraz większej liczby wyborów i nadążać za zachodzącymi zmianami. W końcu dla 51% Polaków ważne jest to, jak inni myślą o nich i ich rodzinie.

• Jak radzą sobie konsumenci w tej niełatwej sytuacji?
  • Jakie nowe zjawiska i zachowania pojawiają się w obrębie naszej konsumpcji?
  • Które z nurtów we współczesnej konsumpcji w ciągu ostatnich dwóch lat przybrały najbardziej na sile?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania szukało grono ekspertów zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Badaczy Rynku i Opinii w ramach projektu Konsument 2014.  Uzyskanymi wynikami podzielą się z nami:

• Katarzyna Gawlik, Managing Consultant, TNS Polska
  • Arkadiusz Wódkowski, Prezes Zarządu Agencji Badań Marketingowych AMPS w Warszawie

Seminarium rozpocznie się o godzinie 11.30 i odbywać się będzie w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ulicy Bogucickiej 5, na terenie głównego kampusu uczelni.

Spotkanie przeznaczone jest dla środowisk akademickich i praktyki gospodarczej, a udział w nim jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium w Sekretariacie Katedry Rynku i Konsumpcji drogą elektroniczną: rynkon@ue.katowice.pl lub telefoniczną 32 257 73 40.

Program seminarium:

• 11.30 – 13.00 – prezentacja 1 połączona z dyskusją
  • 13.00 – 13.30 – przerwa
  • 13.30 – 15.00 – prezentacja 2 połączona z dyskusją
  • 15.00 – 15.15 – podsumowanie i zakończenie

Cykl organizowany jest przez Katedrę Rynku i Konsumpcji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Konsumpcji w Warszawie

Już teraz zapraszamy na kolejne seminaria w środy: 26.11.2014; 10.12.2014; 21.01.2015; 18.02.2015; 18.03.2015; 22.04.2015; 20.05.2015 zawsze w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ulicy Bogucickiej 5.