Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Sztuka udanych negocjacji" (16 stycznia 2018, godz. 12-15), które poprowadzi przedstawiciel firmy Veo Worldwide Services

Negocjacje są nieodłącznym elementem wszędzie tam, gdzie spotkamy się z odmiennymi postawami – w codziennym życiu, w biznesie, w organizacjach – negocjujemy i forsujemy swoje stanowiska w różnych kwestiach. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób osiągać swoje cele!.

Cel szkolenia:

1. Zrozumienie podstaw skutecznych negocjacji oraz sposobu, w jaki można osiągać własne cele;

2. Zdobycie praktycznych umiejętności negocjacyjnych;

3. Poznanie metod radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i obrony przed manipulacjami w negocjacjach.

Program:

Ponadto:

a. Zrozumieją podstawy skutecznych negocjacji;

b. Dowiedzą się jak profesjonalnie przejść przez wszystkie fazy negocjacji;

c. Zapoznają się z metodą radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i obroną przed manipulacjami w negocjacjach;

d. Zdobędą praktyczne umiejętności negocjacyjne biorąc udział w zorganizowanych przez nas grach i symulacjach negocjacyjnych.

Miejsce szkolenia:
sala 263 (II piętro), bud. N, wejście C od ul. Koszarowej 6.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenia | Obowiązują zapisy | Ilość miejsc ograniczona

ZGŁOSZENIA

BRAK WOLNYCH MIEJSC. TRWAJĄ ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.