Rezerwacja terminów spotkań z Działem Studiów Podyplomowych i Szkoleń - on-line

Zapraszamy do rezerwacji terminów spotkań, dotyczących obsługi Studiów Podyplomowych, drogą elektroniczną.

Możliwość rezerwacji terminów znajduje się w menu Terminarz spotkań. W celu korzystania z kalendarza rezerwacji, należy zalogować się w domenie @uekat.pl.

Jedna przeglądarka - jedno konto - czyli jak prawidłowo zalogować się w uekat

Przypominamy, że aby bezproblemowo korzystać z usług Google na kontach uekat.pl i edu.uekat.pl należy:

1. zalogować się wyłącznie do jednego konta Google w przeglądarce internetowej - NIE LOGOWAĆ się na inne (np. prywatne) konta → szczegóły
  2. lub wykorzystać tryb prywatny przeglądarki (incognito) → więcej informacji

Więcej informacji nt. korzystania z usług Google dostępnych jest na stronie: faq.ci.ue.katowice.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż trwają jeszcze prace, zarówno techniczne, jak i organizacyjne dotyczące zasad realizacji zajęć na studiach podyplomowych.
Bardzo przepraszamy za opóźnienie, w najkrótszym możliwym czasie otrzymają Państwo informacje odnośnie dalszego postępowania.
Do czasu otrzymania stosownych informacji zajęcia są wstrzymane.

W dniach 14 i 15 marca oraz 21 i 22 marca wszystkie zajęcia na studiach podyplomowych są odwołane.

Prowadzone są prace związane z modyfikacją harmonogramów w taki sposób, by  programy studiów zostały zrealizowane w całości i bez uszczerbku dla osiągnięcia założonych efektów kształcenia przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Do dnia 25.03 otrzymają Państwo e-mail z informacjami dotyczącymi dalszych ustaleń w odniesieniu do terminów i zasad realizacji odwołanych zajęć.

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji rekomendujemy śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie głównej Uniwersytetu

Jednocześnie informujemy, iż w dniach 14.03 i 21. 03 nasze biura będą zamknięte.

Zmiany w dostępie do biura

Informujemy, że w dniu 26.08. Biuro będzie nieczynne z uwagi na przerwę w dostawie prądu na bud. A,B,C,G.

Uwaga  od 16.03 Biuro Wsparcia Kolegiów i Studiów Podyplomowych pracuje w systemie zdalnym.

Prosimy o kontakt głównie mailowy  (ewentualnie telefoniczny - w sytuacji zajętości numeru proszę o cierpliwość - telefon obsługuje tylko jedna osoba)