Kierunki studiów podyplomowych uruchamiane w terminie 7-8 listopada 2020

Kierunek studiów podyplomowychKierownikadres email
Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej gr. 1

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl

damian.kocot@uekat.pl 

Bisuness Intelligence w dużych zbiorach danych (BIG DATA)    

prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska

dr Mariusz Żytniewski

malgorzata.pankowska@ue.katowice.pl

mariusz.zytniewski@ue.katowice.pl 

Controlling 

prof. dr hab. Halina Buk

dr Jolanta Wartini-Twardowska

halina.buk@ue.katowice.pl

j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl

Menedżer ds. zakupów

dr Marek Kasperek

marek.kasperek@uekat.pl 
Menedżer e-commerce i social media 

dr hab. Michał Kucia

dr Kornelia Batko

michal.kucia@uekat.pl 

kornelia.batko@uekat.pl 

Rachunkowość

dr Lucyna Poniatowska

dr hab. Małgorzata Rówińska-Kral, prof. UE 

 

lucyna.poniatowska@ue.katowice.pl 

malgorzata.rowinska@ue.katowice.pl 

Rachunkowość – ścieżka ACCA    dr Iwona Kumoriwona.kumor@ue.katowice.pl 
Rachunkowość finansowa z warsztatami komputerowymi  

dr hab. Ewa Maruszewska, prof. UE 

dr hab. Marzena Strojek-Filus, prof. UE

ewa.maruszewska@ue.katowice.pl 

marzena.strojek-filus@ue.katowice.pl 

Rzeczoznawca majątkowy

dr Radosław Cyran, prof. UE 

dr Adam Polko

radoslaw.cyran@ue.katowice.pl

adam.polko@ue.katowice.pl 

Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej

prof. dr hab. inż. Celina Olszak

dr Ewa Czarnecka-Wójcik 

celina.olszak@ue.katowice.pl 

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl

Zarządzanie projektem   dr Marek Kasperekmarek.kasperek@uekat.pl
Zarządzanie w ochronie zdrowiaprof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronkaaldona.fraczkiewicz-wronka@uekat.pl


 

Kierunki studiów podyplomowych uruchamiane w terminie 14-15 listopada 2020

Kierunek studiów podyplomowychKierownikadres email
Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej gr. 2

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl

damian.kocot@uekat.pl 

Akademia Menedżera  

dr hab. Alicja Winnicka-Wejs

mgr Tomasz Gordon

a.winnicka-wejs@ue.katowice.pl

tomasz.gordon@uekat.pl 

Business English

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek 

maciej.mitrega@ue.katowice.pl

anna.wieczorek@uekat.pl 

HR Business Partner

 dr hab. Agata Austen, prof. UE

mgr Łucja Waligóra 

agata.austen@ue.katowice.pl

lucja.waligora@uekat.pl   

Menedżer kultury

dr hab. Beata Kolny, prof. UE 

dr hab. Robert Wolny, prof. UE 

beata.kolny@ue.katowice.pl

robert.wolny@ue.katowice.pl   

Menedżer logistykidr hab. Artur Świerczek, prof. UE artur.swierczek@uekat.pl
Zamówienia publicznedr Maria Gorczyńska, prof. UE maria.gorczynska@ue.katowice.pl


 

Kierunki studiów podyplomowych uruchamiane w terminie 21 -22 listopada 2020

Kierunek studiów podyplomowychKierownikadres email
Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej gr. 3

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl

damian.kocot@uekat.pl 

Menedżer e-commerce i social media gr. 2

dr hab. Michał Kucia

dr Kornelia Batko

michal.kucia@uekat.pl 

kornelia.batko@uekat.pl 

 

Menedżer ds. Kluczowych Klientów i Dyrektor Sprzedaży

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek

maciej.mitrega@uekat.pl

anna.wieczorek@uekat.pl 

Rachunkowość i sprawozdawczość w sektorze finansów publicznychdr Ewa Maćkowiakewa.mackowiak@ue.katowice.pl 


 

Kierunki studiów podyplomowych uruchamiane w terminie 28-29 listopada 2020

Kierunek studiów podyplomowychKierownikadres email
Bezpieczeństwo i ochrona cyberprzestrzeni

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl 

damian.kocot@uekat.pl 

Zarządzanie i marketing w biznesiedr Joanna Wiechoczek joanna.wiechoczek@ue.katowice.pl