"Niepełnosprawność możliwości" - oferta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i nie tylko

Organizacja Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

zaprasza całą społeczność akademicką na spotkanie online, które odbędzie się w dniu 19 listopada br. o godz. 17:00 na platformie Google Meet.

Podczas wydarzenia zostanie przedstawiona oferta uczelni skierowana do osób ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Zostanie również omówiona struktura Uniwersytetu - czyli co powinno się wiedzieć aby stać się w pełni członkiem społeczności akademickiej.

W trakcie spotkania będzie możliwość dołączenia do organizacji OSN UE Katowice, która czynnie wspiera działalność Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych, w dostosowaniu Alma Mater do potrzeb wszystkich osób z niepełnosprawnościami.

Wszystkie osoby chętne do udziału w wydarzeniu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy OSN - osn@uekat.pl do 18 listopada br.

Więcej informacji na stronie Centrum Wsparcia Osób Niepełnosprawnych oraz OSN UE Katowice