Telefoniczne konsultacje psychologiczne dla społeczności akademickiej bez wcześniejszych zapisów

Jeśli w związku z obecną sytuacją pandemii koronawirusa, czujesz lęk, nie wiesz w jaki sposób radzić sobie z silnymi emocjami i w jaki sposób najlepiej zagospodarować czas spędzony w domu lub gdy po prostu masz inny problem, zapraszamy do kontaktu z psychologami.

Psycholodzy uczelniani, pomimo zmienionego trybu pracy w okresie odwołania zajęć, oferują wsparcie poprzez konsultacje telefoniczne.

Od 23 marca cała społeczność akademicka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, może skorzystać  ze specjalnych telefonicznych konsultacji z psychologiem, bez wcześniejszych zapisów, wg następującego harmonogramu:

·         Mgr Maria Rabsztyn dyżur telefoniczny pod numerem 694-268-396

Poniedziałek w godz. 17:00-19:00

Czwartek w godz. 14:00-16:00

·         Mgr Maria Płonka dyżur telefoniczny pod numerem 691-862-027

Środa w godz. 15:00-17:00

W przypadku prowadzenia rozmów, psycholodzy oddzwonią do osób próbujących nawiązać kontakt w tym czasie.