UWAGA!!!Przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń i ustalono nowy termin warsztatów

Serdecznie zapraszamy studentów posiadających aktualne orzeczenie o ustalonym stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie traktowane na równi z tym orzeczeniem, do udziału w bezpłatnych warsztatach „Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych- własna działalność gospodarcza”.

Dzięki tym warsztatom, dowiesz się między innymi jak założyć własną firmę-aspekty prawne, jak stworzyć właściwy Biznes Plan oraz jakie są możliwości dofinansowania.

Aby zapisać się na warsztaty należy dostarczyć do Sekretariatu Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych Budynek L pokój 16 lub drogą mailową na adres: edukacja@ue.katowice.pl następujące dokumenty:
- kartę zgłoszeniową,-pobierz
- kserokopie orzeczenia o niepełnosprawności.

Warsztaty odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. UWAGA! w związku ze zbliżającą się sesją został zmieniony termin warsztatów - NOWY termin to 6 PAŹDZIERNIK 2014r. godz. 9:00
Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do końca czerwca 2014 r.
UWAGA ilość miejsc ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!