SZANOWNI STUDENCI!

Zrzeszeń Studentów Niepełnosprawnych trzech krakowskich uczelni, serdecznie zapraszamy na XI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH, które odbędzie się w Krakowie w dniach 11-14 LIPCA 2014 R.

Spotkania te organizowane są w Krakowie już po raz jedenasty i mają na celu wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami z całej Polski, wspólne rozwiązywanie problemów, przed jakimi stoją osoby niepełnosprawne na uczelni i poza nią, a także zintegrowanie społeczności studentów.

Do uczestnictwa w Spotkaniu zapraszamy zarówno studentów z niepełnosprawnością, jak również przedstawicieli samorządów studenckich oraz studentów zainteresowanych tematyką niepełnosprawności.
Koszt uczestnictwa w Spotkaniu wynosi 495 zł. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie w obiekcie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyżywienie, materiały dydaktyczne, a także atrakcje kulturalne i rozrywkowe.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 CZERWCA 2014 i potwierdzane mailem zwrotnym.

Zachęcamy do zapoznania się z listem przewodnim.

Karta zgłoszeniowa

Ulotka