Bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach.

Od nowego roku akademickiego 2022/2023 ruszy kolejna roczna bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach, pochodzących z rodzin, gdzie zabrakło miłości bezwarunkowej i ujawniły się określone trudności.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy dotyczy to także ciebie wykonaj test, przygotowany przez www.psychologia.net.pl podpowiadający Ci, czy potrzebujesz terapii. Warto również przeczytać książkę “Rozwinąć Skrzydła”, w której studenci dzielą się swoją sytuacją rodziną i pokazują jak można pokonać obciążenia wynikające z przeszłości.

Rozmowy wstępne na terapię odbędą się w dniach 3 i 10 października br. w godzinach 15:00 – 17:00

Na rozmowę wstępną proszę umawiać się z terapeutką Agatą Nowakowską tel. 691 681 594

Więcej informacji na stronie www.rozwinacskrzydla.pl i Facebooku/RozwinacSkrzydla