Poszukujemy asystentkę/asystenta osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Centrum Wsparcia poszukuje osoby chętnej do pracy w charakterze asystentki/asystenta edukacyjnego studentki z niepełnosprawnością ruchową.

Zakres obowiązków asystentki/asystenta:

o    asysta w przemieszczaniu się podczas i pomiędzy zajęciami (tzw. transport wewnętrzny),

o    pomoc w ubraniu i ściągnięciu kurtki,

o    pomoc w sporządzaniu notatek, kserowaniu (zwłaszcza podczas nieobecności/choroby studentki),

o    inna pomoc (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Asystent edukacyjny osoby z niepełnosprawnością wykonuje tylko zdania związane z procesem studiowania lub prowadzenie działalności naukowo-badawczej. Nie pełni funkcji asystenta osobistego. Pomoc w sprawach związanych z codziennym funkcjonowaniem nie jest objęta umową i nie jest wliczana w wynagradzany czas pracy asystenta.

Formalności

Asystent podpisuje umowę zlecenie z uczelnią poprzez Centrum Wsparcia Osób ze Szczególnymi Potrzebami. Asystent jest wynagradzany co miesiąc na podstawie przedłożonego i prawidłowo wypełnionego „Harmonogramu wykonanych czynności” wg stawki godzinowej określonej w zawartej umowie.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt tel. 32-257-7961, mailowy lub osobisty (Budynek A, pokój 107).