"Program Absolwent - Twoja Nowa Praca" - daj Sobie szansę!

"Program Absolwent – Twoja Nowa Praca” realizowany jest przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości z Wrocławia, a współfinansowany przez PFRON. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów szkół wyższych.

Jest to projekt adresowany do studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia oraz absolwentów, którzy ukończyli dany stopień studiów nie później niż 60 miesięcy temu. Projekt kierowany jest do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Możesz otrzymać:

·         stypendium stażowe: 2000 zł

·         dodatek motywacyjny: 400 zł

·         na wybrane przez Ciebie szkolenie językowe/zawodowe: 5000 zł.

Wsparcie oferowane w Projekcie to:

·         planowanie Indywidualnej Ścieżki Kariery

·         pośrednictwo pracy

·         staż

·         konsultacje ze specjalistami, m.in. jak korzystać z oferty dofinansowań, szkoleń z  instytucji          publicznych

·         warsztaty wspierające (praca w zespole, radzenie sobie ze stresem, prawo pracy w pigułce)

·         szkolenia zawodowe i specjalistyczne.

Szczegóły:

www.tnm.org.pl, tel.(71) 734-57-73

www.tnm.org.pl/program-absolwent/o-projekcie/dla-absolwenta/

Uwaga!

Na stronie programu jest podana błędna data zakończenia rekrutacji. Program działa i można się do niego zgłaszać!!!