Zapisy 2019/2020

W nadchodzącym roku małe grupy i bezpłatny test poziomujący online!

Zapraszamy do nauki języków obcych w ramach komercyjnej działalności Centrum Języków Obcych UE Katowice w roku akademickim 2019/2020.

Kursy oferowane w tym roku:

  • LCCI IQ English for Business (informacje, harmonogram, płatności - TUTAJ)
  • Deutsch + Beruf (informacje, harmonogram, płatności - TUTAJ)
  • kursy języka włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego po lektoracie (od poziomu A1) - od 60 do 90 godzin (wg zapotrzebowania), cena odpowiednio niższa

Jeśli masz pytanie, wypełnij formularz.

Jak się zapisać na kurs w trzech krokach:

  1. Wypełnić kartę uczestnictwa. Na podany adres prześlemy bezpłatny test poziomujący oraz - dla zainteresowanych - zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  2. Rozwiązać bezpłatny test poziomujący.
  3. W odpowiedzi na email informujący o wynikach testu poziomującego wysłać na adres slaskaszkola@ue.katowice.pl wiadomość potwierdzającą chęć uczestnictwa w wybranym kursie.

Na pierwsze zajęcia przygotowane zostaną umowy uczestnictwa w kursie komercyjnym prowadzonym przez Centrum Języków Obcych UE Katowice.

Utworzenie grupy zawsze uwarunkowane jest zgłoszeniem się odpowiedniej liczby chętnych. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom. Tam również podane będą ceny za kursy i egzaminy oraz informacje dotyczące egzaminów.