Nauczanie zdalne w czasie pandemii

Warunki uzyskania zaliczenia przedstawione są TUTAJ.

Studenci wracający na II rok również proszeni są o kontakt z sekretariatem CJO.

W wiadomości należy zawsze podać tryb, kierunek oraz rok studiów. Korespondencja zawsze musi być prowadzona z konta w domenie edu.uekat.pl.

Testy i egzaminy w trybie zdalnym

Drodzy Studenci

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by w trybie nauczania zdalnego testy i egzaminy odbywały się sprawnie i sprawiedliwie, dając Wam poczucie satysfakcji z pracy i osiągniętych dzięki niej postępów.

Powodzenia!

Zespół CJO

Procedury dotyczące testów i egzaminów w trybie zdalnym

1. Wykładowca może poprosić, by podczas testu lub egzaminu student dołączył do spotkania na Google Meet poprzez aplikację na smartfonie.
  2. W tej wirtualnej "sali egzaminacyjnej" wykładowca udziela instrukcji i monitoruje przebieg egzaminu.
  3. Student włącza kamerę w smartfonie i odpowiednio ją ustawia, podczas gdy mikrofon pozostawia wyłączony (można włączyć, by zadać pytanie).
  4. Ustawienie kamery w smartfonie pokazuje wykładowcy jednocześnie ekran komputera z testem/egzaminem oraz studenta.
  5. Jeśli student nie włączy kamery, wykładowca proponuje możliwość ustnego zdawania testu/egzaminu.