Nauczanie zdalne w czasie pandemii

Warunki uzyskania zaliczenia przedstawione są TUTAJ.

Student studiów stacjonarnych I roku dołącza do zajęć w następujących krokach:

1. sprawdza swój plan lektoratów w Wirtualnej Uczelni,
  2. wyszukuje swoje grupy na planie ramowym zajęć CJO,
  3. kopiuje kod dostępu do Google Classroom,
  4. wpisuje kod po wybraniu opcji "Dołącz do zajęć" w Google Classroom.

Student studiów niestacjonarnych I roku dostanie zaproszenie na zajęcia językowe od swoich wykładowców w terminie 28 października - 4 listopada.

Studenci II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kontynuują naukę u swoich wykładowców z roku 2019/2020. W przypadku zmian (np. łączenie grup) prosimy o kontakt mailowy z byłym wykładowcą lub sekretariatem CJO (jezyki@ue.katowice.pl).

Studenci wracający na II rok również proszeni są o kontakt z sekretariatem CJO.

W wiadomości należy zawsze podać tryb, kierunek oraz rok studiów. Korespondencja zawsze musi być prowadzona z konta w domenie edu.uekat.pl.

Testy i egzaminy w trybie zdalnym

Drodzy Studenci

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by w trybie nauczania zdalnego testy i egzaminy odbywały się sprawnie i sprawiedliwie, dając Wam poczucie satysfakcji z pracy i osiągniętych dzięki niej postępów.

Powodzenia!

Zespół CJO

Procedury dotyczące testów i egzaminów w trybie zdalnym

1. Wykładowca może poprosić, by podczas testu lub egzaminu student dołączył do spotkania na Google Meet poprzez aplikację na smartfonie.
  2. W tej wirtualnej "sali egzaminacyjnej" wykładowca udziela instrukcji i monitoruje przebieg egzaminu.
  3. Student włącza kamerę w smartfonie i odpowiednio ją ustawia, podczas gdy mikrofon pozostawia wyłączony (można włączyć, by zadać pytanie).
  4. Ustawienie kamery w smartfonie pokazuje wykładowcy jednocześnie ekran komputera z testem/egzaminem oraz studenta.
  5. Jeśli student nie włączy kamery, wykładowca proponuje możliwość ustnego zdawania testu/egzaminu.