Życzenia świąteczne dla studentów UE Katowice

Rok 2020 był dla nas szczególnie wymagający. Z powodu pandemii wielu studentów nie miało okazji poznać nie tylko naszego kampusu, ale również biur i osób odpowiedzialnych za pomoc i organizację ważnych dla studentów kwestii. Dlatego z inicjatywy dziekanatu przygotowaliśmy krótki film, w którym z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nowego, 2021 roku składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim studentom Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W nagraniu wzięli udział (w kolejności pojawienia się na ekranie):

• Dziekan dr hab. Justyna Matysiewicz, prof. UE,
  • Prodziekan dr Anna Kuzior,
  • Prodziekan dr Mirosława Malinowska,
  • Centrum Badań i Rozwoju: Dyrektor dr hab. Robert Wolny, prof. UE, Zastępca dyrektora dr inż. Kamila Bartuś,
  • Dyrektor Szkoły Doktorskiej dr hab. Artur Walasik, prof.UE,
  • Kierownik Centrum Kształcenia przez Całe Życie Katarzyna Franke,
  • Prodziekan dr hab. Izabela Sztangret, prof. UE,
  • Biuro Współpracy Międzynarodowej,
  • Dziekanat - zespół ds. obsługi absolwentów,
  • Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu: Eugeniusz Bronder - Kierownik, Joanna Dudek-Biskup - Koordynator ds. dydaktyki, Barbara Brachacka, Mirosław Orczyk, Agnieszka Zaucha,
  • Centrum Badań i Rozwoju: Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń,
  • Prodziekan Szkoły - Kierownik Filii w Rybniku dr inż. Tomasz Zieliński,
  • Dziekanat - zespół ds. obsługi studentów studiów stacjonarnych,
  • Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka,
  • Kierownik Centrum Języków Obcych dr Jolanta Łącka-Badura,
  • Dziekanat - zespół ds. obsługi oferty dydaktycznej oraz biuro dziekana,
  • Dział Nowych Mediów,
  • Dziekanat - zespół ds. obsługi świadczeń dla studentów oraz biuro dziekana,
  • Prodziekan dr Krystyna Mitręga-Niestrój,
  • Dziekanat - zespół ds. obsługi studentów krótkoterminowych oraz programów w j. angielskim,
  • Dyrektor Szkoły Doktorskiej dr hab. Artur Walasik, prof. UE,
  • Dziekanat - Kierownik dziekanatu oraz zespół ds. obsługi studentów niestacjonarnych

oraz Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek.

Niezmiernie cieszymy się, że tylu pracowników UE Katowice (i nie tylko!) zaangażowało się w nagrania. Dziękujemy i jeszcze raz życzymy...

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

______________

Nagrania zostały zrealizowane z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, tj. w maseczkach lub z zachowaniem bezpiecznej odległości.