Katedra Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych w imieniu Centrum Doskonałości Jeana Monneta w SGH (Jean Monnet Centre of Excellence at SGH Warsaw School of Economics, CEWSE) oraz Partnerów ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Międzynarodowym Kongresie CEWSE "European Security and Stability in a Complex Global Order – How to Enhance the European Competitiveness”, który odbędzie się w dniu 20 maja 2019 r. (poniedziałek) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, ul. Bogucicka 5, budynek CNTI, Aula im. prof. Z. Messnera. Kongres został objęty Honorowym Patronatem J.M. Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowej Debacie CEWSE "EU Facing Current Challenges, Opportunities, Crises & Conflicts", która odbędzie się w dniu 21 maja 2019 r. (wtorek) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, ul. Bogucicka 5, budynek CNTI (Strefa studenta).

Kongres i Debata CEWSE wpisują się w prestiżowy projekt UE kierowany przez prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek i realizowany w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.

 

Programy obu wydarzeń CEWSE są dostępne na stronie internetowej CEWSE www.cewse.pl

 

Uprzejmie prosimy Państwa o rejestrację przez formularze on-line na każde wydarzenie osobno.

 

Rejestracja na III Międzynarodowy Kongres CEWSE w dniu 20 maja 2019:

http://www.cewse.pl/pl/konferencje-kongresy-miedzynarodowe-iii-miedzynarodowy-kongres-naukowy/rejestracja

 

Rejestracja na Debatę CEWSE w dniu 21 maja 2019:

http://cewse.pl/pl/konferencje-debaty-panelowe-debata-panelowa-2019/rejestracja

 

Prosimy o rejestracje do dnia 16 maja 2019 r.

 

Językiem obrad będzie język angielski. Udział w Kongresie i w Dyskusji jest bezpłatny.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszego zaproszenia Państwa Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim osobom zainteresowanym problematyką Unii Europejskiej, a także – jeśli to możliwe opublikowanie zaproszenia na stronach internetowych Państwa instytucji i w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter).

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej projektu www.cewse.pl oraz profilu CEWSE na Facebooku  fb.me/CEWSESGH

 

  

Komitet Organizacyjny Konferencji UE Katowice

 

  • Prof. dr hab. Tadeusz Sporek
  • dr hab. Małgorzata Dziembała,prof. UE
  • dr Katarzyna Czech
  • dr Joanna Kos-Łabędowicz
  • dr Sylwia Talar
  • mgr Małgorzata Starczewska

 

KONGRES

DEBATA